Заступника голови Верховного суду, у якого виявили паспорт рф, не звільнили, – ЦПК

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Богдана Львова, у якого знайшли російський паспорт, не звільнили з посади судді Про це повідомляє Центр протидії корупції.

“Богдана Львова не звільнили з посади судді. Щойно Касаційний господарський суд ВС визначив свою долю, поставивши остаточно хрест на своїй репутації. Це було голосування, яким вони себе самовизначили. І яким кинули тінь на весь Верховний Суд.

Взяли участь 39 осіб із 40 присутніх. За звільнення проголосувала 21 людина, проте для рішення треба був ще один голос (оскільки рішення вважається прийнятим, коли голосує більшість від тих що працює, а це 43 особи)”, – йдеться в повідомленні.

Голосування було таємним.

“Що стосується Львова, то якраз його доля вже вирішена: СБУ підтвердила наявність російського паспорта. Поки тоне лише КГС, але весь ВС може піти вслід за цим кораблем, якщо не буде відповідних кроків голови суду – Всеволода Князєва”, – додали в ЦПК.

У Центрі протидії корупції звернулися до всіх громадян України підписувати петицію щодо Львова, яку ініціювала військова Аліна Михайлова.

Нагадаємо, Служба безпеки України підтвердила наявність російського паспорта у голови Касаційного господарського суду Верховного Суду України Богдана Львова.