Середа, 29 Березня

Замість багатоповерхівки на вул. Кульпарківській у Львові збудують офісний центр

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові на вул. Кульпарківській біля кільцевої розв’язки з вул. Виговського збудують офісний центр з паркінгом, магазинами та ресторанами. Раніше тут планували звести 16-поверхівку, але через протести мешканців відмовились. Про це повідомляє Zaxid.net.

У п’ятницю, 23 лютого, виконавчий комітет Львівської міськради затвердив містобудівні умови та на будівництво ТзОВ «Плаза Львів» офісної будівлі з вбудованими об’єктами торгівлі, громадського харчування та автостоянками.

На першому поверсі офісного центру передбачені заклади торгівлі та громадського харчування


Документ передбачає, що офісний центр висотою 16 м зведуть на ділянці площею 0,23 га на вул. Кульпарківській, 200.

Місце розташування ділянки, на якій зведуть офісний центр

Як зазначив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, раніше на цій ділянці інвестор планував звести 16-поверховий офісний центр. Такі дозволи на експериментальне висотне будівництво забудовник отримав ще у 2008 році, однак місцеві мешканці з планами багатоповерхової забудови не погодились. Зокрема, у вересні 2017 року мешканці сусідніх будинків вийшли на протест проти зведення багатоповерхівки.

Відтак, інвестор відмовився від планів багатоповерхової забудови і вирішив збудувати триповерховий офісний центр.

Сучасний стан ділянки, на якій збудують офісний центр (фото ЛМР)

За даними аналітичної системи YouControl, засновниками ТзОВ «Плаза Львів» є кіпрська компанія «Айсем Сайпрус ЛТД» та четверо громадян Німеччини, Швейцарії, Австрії та Ліхтенштейну.