Четвер, 29 Вересня

З-за кордону вчора повернулось 37 тисяч українців, 22 тисячі з них – пішки

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

З 28 березня Україна припинила регулярне пасажирське сполучення з іншими країнами. За межами України офіційно залишаються дев’ять тисяч українців, котрі хочуть повернутись.

За даними Державної прикордонної служби (ДПС) України, протягом 26 і 27 березня український кордон на в’їзд та виїзд загалом перетнули відповідно 18 тисяч та 49 тисяч осіб. З-за кордону 27 березня повернулись 37 тисяч українців, 22 тисячі з яких пішки, повідомляє ДПС у суботу, 28 березня. В аеропорту “Бориспіль” за добу було оформлено 5,5 тисячі українців, які повернулися в Україну майже 30 рейсами.

За добу прикордонники у взаємодії з представниками санітарно-карантинних підрозділів провели температурний скринінг та опитування про стан здоров’я понад 39 тис. осіб. Виявлено двох громадян України з підвищеною температурою тіла. За результатами додаткової перевірки лікарями ознак захворювання на Covid-19 не виявлено. Крім того, встановленим порядком оформлювалися інформативні згоди про самоізоляцію та надавались відповідні пам’ятки.

Між тим за кордоном залишаються дев’ять тисяч українців, повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій у своєму Telegram-каналі ввечері 27 березня. До України з початку карантину уже повернули 100 тисяч громадян, вказав він.

Як повідомлялося, ввечері 27 березня в пунктах пропуску на кордоні з Польщею зібралися тисячі людей, прибулих без власного транспорту, перетин якими кордону ускладнюється через додаткові контрольно-профілактичні заходи.

Нагадаємо, з 28 березня Україна припиняє регулярні пасажирські сполучення з іншими країнами. Однак, як повідомляли в міністерстві закордонних справ України, в’їхати автомобілем чи увійти пішки на територію України можна буде і надалі. Водночас МЗС України закликало тих громадян, у кого буде нагода, продовжити своє перебування в країні, в якій вони знаходяться. З такими громадянами працюватиме програма “Захист”.

Share.