З понеділка школярів Львова відправляють на двотижневі канікули

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині через погіршення ситуації з коронавірусом з 19 жовтня учні шкіл Львова та області йдуть на двотижневі канікули.

Таке рішення сьогодні ухвалила обласна комісія з питань ТЕБ і НС, передає ZAXID.NET.

Раніше відправити школярів на канікули з 15 жовтня, а студентів – на дистанційне навчання просили у МОЗ, МОН та Кабміні.

Школам рекомендували запровадити двотижневі канікули, що триватимуть із 19 до 30 жовтня включно, з можливим переходом на дистанційну та змішану форми навчання. Закладам вищої освіти та профтехучилищам також рекомендували з 19 жовтня до 15 листопада перейти на дистанційне навчання.

Студентів просять виїхати з гуртожитків за винятком дітей-сиріт, студентів із тимчасово окупованих територій, «червоних» карантинних зон, іноземців тощо. Втім заклади вищої освіти рішення про канікули чи перехід на дистанційне навчання приймають індивідуально.

Водночас дитсадки й надалі працюватимуть у звичному режимі з дотриманням протиепідеміологічних норм. Крім того, комісія дозволила 17 жовтня провести футбольний матч між львівським ФК «Рух»та київським ФК «Динамо». Відповідальність за дотримання карантинних норм поклали на організаторів матчу.

Нацполіції, Держпродспоживслужбі, головам райдержадміністрацій та головам міст обласного значення доручили посилити контроль за дотриманням карантину.