П’ятниця, 17 Вересня

З площі Ринок забрали заборонені електромашинки, які переїхали від Оперного

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові почав працювати прокат машинок на площі Ринок під стінами ратуші. Це ті ж атракціони, що нелегально працювали раніше навпроти Львівської Опери.

Про це пише Твоє Місто.

Міський патруль помітив, що машинки з’явилися на площі Ринок. Пізніше на місце під`їхали представники «Муніципальної варти» та вимагали забрати заборонені атракціони.

«Спочатку один із власників казав, що нічого не забиратиме, та на наш бік стали мешканці. Тому він сам все склав і поїхав», – розповідає у коментарі Tvoemisto.tv в. о. директора ЛКП «Муніципальна варта» Юрій Галась.

Місто пропонувало інше місце для таких атракціонів, проте власник категорично відмовився.

«Будь-які атракціони в центральній частині міста є заборонені. Якщо ж представники прокату не забирають машинки, то муніципальна варта має право тимчасово їх забрати. А потім, коли власника не встановлять, скласти протокол про адмінпорушення на того, хто прийде їх забирати», – додає Галась.

Нагадаємо, ще у червні 2017 року ЛМР заборонила діяльність будь-яких атракціонів майже на всій території історичного центру міста. Тоді йшлося про площу Ринок, територію біля Оперного театру та кілька центральних кварталів, обмежених вулицями Торговою, Наливайка, Січових Стрільців, Словацького, Стефаника, Дудаєва, проспектом Шевченка, вулицями Герцена, Франка та Підвальною.

Згідно з положенням, на зазначених локаціях заборонено встановлювати надувні гірки, каруселі, тренажери, батути, а також здійснювати прокат дитячих автомобілів, гіроскутерів та ховербордів.

Раніше «Муніципальна варта» неодноразово вилучала у підприємців дитячі машинки, що їздять перед Оперним театром, та суд завжди повертав їх власникам. А згодом вони вкотре з’являлись на проспекті Свободи. Дозволи на ці атракціони закінчились ще в 2011 році, втім, атракціони працюють і без них.

Share.