Вівторок, 16 Квітня

З червня у Львові стартують безкоштовні швейні курси для жінок

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові жінки можуть пройти безкоштовні курси та опанувати професію швеї. На курси запрошують безробітних жінок, жінок з інвалідністю, внутрішньо переміщених жінок, жінок віком від 60 років, жінок, котрі виховують дітей без чоловіків, жінок, чоловіки яких загинули на війні чи втратили працездатність. Про це розповіли у пресслужбі Львівської міськради.

Навчання стартує 1 червня і триватиме місяць. Учениці отримають 90 годин практичних занять, які поєднуватимуть з теоретичними уроками онлайн. Також учасниць навчать працювати у САПР (система автоматизованого проєктування і розрахунку).

Практичний курс навчання відбудеться у закладах професійно-технічної освіти в різних куточках міста. Можна обрати адресу, яка локально комфортна:

– Львівське вище професійне училище побутового обслуговування , вул. Б.Хмельницького,50А

– Міжрегіональний Центр Професійно-Технічної Освіти Художнього Моделювання І Дизайну , вул.О.Кульчицької,2 та вул.Городоцька,195

– Львівське ВПУ технологій та сервісу , вул.М.Кривоноса,18

Для участі необхідно зареєструватись за ПОСИЛАННЯМ.

Останній день запису на навчання – 28 травня 2023 року.

За додатковою інформацією можна звернутися до менеджерів БО «Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» за телефонами: 066 139 01 98, 095 756 29 25.