Якість води у Львові відповідає всім санітарним нормам

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ЛМКП «Львівводоканал» постійно відбирає проби води у різних місцях, починаючи від свердловин і завершуючи водою з крану в квартирі. Станом на 15 лютого відхилень за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками у водопровідній воді немає, якість води відповідає чинним Державним санітарним правилам і нормам ДСанПіН.

«Наша хімічна лабораторія регулярно бере проби води у десятках точок: починаючи зі свердловин (найближча із них – 13 км від Львова, а найвіддаленіша – майже 100 км) і завершуючи водою з крану в оселі львів’ян.

Відбір проб та лабораторні дослідження питної води відбуваються як у будні дні, так і у вихідні та святкові дні. Контроль безпечності та якості води виконується за мікробіологічними, органолептичними, фізико-хімічними, санітарно-токсикологічними та радіологічними показниками у місцях водозабору, перед надходженням у водопровідну мережу, а також у розподільній мережі.

Львів’янам пощастило пити воду з підземних джерел, що є екологічно чистою та не потребує додаткової очистки перед подачею до споживачів. Уся вода, що подається до Львова, є безпечна та якісна й відповідає вимогам ДержСанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Особливістю водопостачання нашого міста є велика кількість водозаборів. Відтак вода до Львова подається з різних напрямків, а кожен район міста «п’є» воду з різним хімічним складом», – повідомили у ЛМКП «Львівводоканал».