П’ятниця, 19 Липня

Які особливості має каблучка з агатом? «Oniks» надає основну інформацію про камінь

Різноманітні прикраси – це можливість зробити свій образ максимально привабливим. Особливо модниці люблять звертати увагу на аксесуари з камінням. Якщо говорити про вставки, то усі одразу думають про діаманти, сапфіри, смарагди чи топази.

Варто розуміти, що виключно цими вставками асортимент не обмежується. Він значно більший. Вишукана каблучка з агатом стане прекрасним доповненням вашого образу. Вам лише потрібно подумати, яка з прикрас серед представленого асортименту https://oniks.ua/categories/rings/kamen-is-agat/ вас приваблює. Для цього не завадить ознайомитися з деякими особливостями, про які нагадає «Oniks». Це дозволить вдало доповнити свою шкатулку.

Що варто знати про представлені аксесуари?

Головна особливість каблучки – камінь. Агат – це напівдорогоцінна вставка, проте вона виглядає максимально привабливо. Це один з різновидів кварцу, який активно використовується в ювелірній справі.

Якщо детальніше розбиратися в усіх особливостях вставки, то можна виділити кілька моментів:

  • За шкалою Мооса має 7 балів. Це середній показник, що вважається досить непогано.
  • Сам камінь досить міцний до різноманітного зовнішнього впливу. Він навіть стійкий до деяких кислот. Увага: не варто перевіряти на міцність саму вставку, щоб потім не шкодувати про свої дії.
  • Окремо варто відзначити палітру кольорів агата. Їх існує величезна кількість. Чорні, зелені, блакитні, рожеві – вони так і приваблюють до себе увагу.  Кожен з цих відтінків максимально яскравий. Вам потрібно добре подумати, що найбільше подобається.
  • Ще одна особливість каменю –  на поверхні можна розгледіти різноманітні геометричні абстракції або фігурки. Все це створено природою. Все виглядає дуже красиво та незвично.

Як бачите, агат має багато особливостей. Ви зможете вдало доповнити будь-який образ.

До того ж основний камінь чудово поєднується з іншими вставками. Особливо варто відзначити прозорі, які своїм блиском додатково підкреслять саму вставку. До того ж агат комбінується з різними дорогоцінними металами. Тут уже вам вирішувати, що найбільше подобається.

Серед представленого ювелірного асортименту ви зможете підібрати каблучки на кожен день або для доповнення вечірнього образа.  Разом з «Oniks» ви зможете підібрати найкращі аксесуари, які сподобаються абсолютно всім. Рідні та близькі будуть задоволені. Наші менеджери з радістю допоможуть з підбором будь якого товару.