Вівторок, 22 Червня

Як зараз виглядає оновлена площа перед головним залізничним вокзалом Львова

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Усі роботи з реконструкції площі – на стадії завершення — до кінця вересня планують закінчити роботи з облаштування скверу.

А наприкінці минулого тижня у Львові з’явився ще один фонтан, який став окрасою пл. Двірцевої.

«Потрібно ще близько тижня, щоб фонтан почав працювати ідеально, наразі він працює в тестовому режимі. Цікаво побачити його ввечері, в нічний час, коли є перелив кольорів. Багато людей, які приїжджають до Львова, зупиняються і милуються цим фонтаном. Він дуже красивий. Тут сам Бог велів відновити фонтан. Колись тут був фонтан, але він не працював десятки років. А коли ми закінчимо всі роботи, то буде дуже мила гармонія — фонтан, сквер, вул. Чернівецька, де зараз тривають роботи з випередженням графіку, і до кінця року плануємо її повністю завершити. Перший великий етап реконструкції цього простору відбувся, але роботи ще дуже багато”, — розповів мер Львова Андрій Садовий.

За його словами, на пл. Двірцевій упродовж перших кількох тижнів працюватимуть волонтери, які роз’яснюватимуть людям, де можна паркуватись, а де — ні. Пріоритет на площі – громадському транспорту. Людина, яка приїжджає на легковій машині, може висадити пасажирів і запаркуватись поряд, за 50 м. Порушників каратимуть.

фото: Роман Балук

Фото tvoemisto.tv

Фото tvoemisto.tv

Фото tvoemisto.tv

фото: Роман Балук

фото: Роман Балук

фото: Роман Балук

фото: Роман Балук

фото: Роман Балук

фото: Роман Балук

фото: Роман Балук

«Очікуємо на номінацію нового керівника Укрзалізниці, запрошуємо його до Львова, і спільно будемо і парковки робити, і нові робочі місця, нові офісні будівлі. На сьогодні є парковка, яка не є завантажена. Люди не хочуть туди заїжджати, навіть заплатити 20 грн за годину — це людям некомфортно. Ми вирішили зберегти цей сквер і робити великий наземний, а не підземний паркінг, бо ці кошти ніколи не окупляться», — додав мер.

«У нас зараз в роботі друга частина пл. Двірцевої. Перша була завершена минулого року. На другій частині вже запустили прекрасний фонтан. Протягом тижня підрядник, який монтував фонтан, доробить всі роботи для забезпечення якісної роботи фонтану.

Активні роботи тривають у сквері. До середини вересня підрядник обіцяє роботи завершити. У сквері облаштують гарну відпочинкову зону — будуть доріжки, гарні вуличні меблі. Також буде збудований туристичний центр. Тобто до кінця вересня реконструкція площі має бути завершена”, — розповів директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець.

Фото: Khrystyna Protsak / Фейсбук

Share.