Як виглядає нова бібліотека УКУ. Аерозйомка

Pinterest LinkedIn Tumblr +

10 вересня у кампусі Українського католицького університету запрацює інформаційно-ресурсний Центр Митрополита Андрея Шептицького. Його будували два роки під наглядом відомих архітекторів. У Львові – це перший схожий проект, в якому буде сучасна бібліотека, навчальний корпус та місце для дозвілля студентів. Про це повідомляє Zaxid.net.

Перший поверх стане своєрідним креативним простором. Тут працюватимуть виставки, кафе, магазин та дитяча зона, а на стелажах виставлятимуть нові книжкові надходження та періодику. Центральні сходи буде оточувати зелень. Вони ведуть вже у навчальну зону.

Власне, левову частку площі займатиме бібліотека. Сюди перевезуть книжкову колекцію університету, яка налічує близько 120 тисяч книг. Серед них і рідкісні книги та стародруки.

На трьох поверхах облаштують світлі читальні зали. А якщо синоптики прогнозують без опадів, то до послуг викладачів та студентів ‒ три відкриті тераси.

Ще студенти будуть приходити сюди не лише виконувати домашнє завдання, а й на лекції. У кількох приміщеннях облаштують навчальні аудиторії.

Зараз в УКУ навчається близько півтори тисячі студентів. У цій п’ятиповерховій будівлі до їхніх послуг буде кілька конференц-залів, коворкінги та клуби. Центр працюватиме не лише для викладачів та студентів університету. Тут чекають й інших мешканців міста. Зокрема, бібліотекою зможе користуватись кожен, хто оформить абонемент.

Матеріал: zaxid.net

Share.