Як покарали Василину Софранюк за скандальний подарунок від ексначальника патрульної поліції Львівщини

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Під час сесії Львівської обласної ради депутати обговорили питання покарання працівниці Василині Софранюк, якій наречений, нині колишній начальник патрульної поліції Львівщини Роман Пилипенко подарував перепустку на проїзд площею Ринок. Скандал виник після того, як дівчина, яка дуже любить увагу, опубліквала відео вручення їй подарунка, пише VG Львів.

Депутати вирішили застосувати до працівниці Львівської обласної ради Василини Софранюк дисциплінарне стягнення. Окрім того запевнили, що її вчинок будуть оцінювати під час наступної атестації.

Нагадаємо, що 22 січня 2023 року керівництво департаменту патрульної поліції України відсторонило від роботи начальника управління патрульної поліції Львівщини Романа Пилипенка. Приводом до цього стало поширене в мережі відео, на якому Пилипенко дарує своїй нареченій Василині Софранюк перепустку на проїзд автомобілем у пішохідну зону на площі Ринок у Львові.

Пізніше виявилося, що Львівська міськрада не видавала перепустку працівниці Львівської облради Василині Софранюк на в’їзд у пішохідну зону площі Ринок. Перепустка такого зразка втратила чинність ще два роки тому.

За результатами службового розслідування Романа Пилипенка притягнули до дисциплінарної відповідальності. Його понизили в посаді і перевели на роботу в патрульну поліцію Івано-Франківської області.