Неділя, 26 Вересня

Як на Львівщині вирощують саджанці для відновлення карпатських лісів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» організували переробку та зберігання лісового насіння за сучасними європейськими технологіями, – пише Дивись.info.

Раніше за рахунок власних кошів лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ, на цьому підприємстві організували переробку та зберігання лісового насіння за сучасними європейськими технологіями.

Згодом був розроблений проект побудови на базі підприємства сучасного розсадницького комплексу із залучення обладнання і технологій шведської компанії, яка є лідером у виробництві сучасного устаткування для лісових насінних центрів і розсадників.

Як на Львівщині вирощують саджанці для відновлення лісів у Карпатах

На підприємстві організували переробку та зберігання лісового насіння за сучасними європейськими технологіями. Більше інформації і фото дивись на сайті: https://bit.ly/2WJEktz

Gepostet von Дивись.info am Freitag, 14. Juni 2019

Зазначимо, що кошторисна вартість проекту становить 86,2 мільйона гривень, з яких 46 мільйонів пішли на закупівлю обладнання та устаткування. У лісовому розсаднику вирощуватимуть сіянці модрини європейської, сосни звичайної, псевдо тсуга та дуба. А також сіянці біотично стійких порід, зокрема ялиці білої та буку лісового, які висаджуватимуть на місцях всихаючих ялинових насаджень.

Share.