Як може змінитися парк Білогорща. Проект реконструкції парку

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ПП НВФ «Рутенія» розробила проект реконструкції парку, пише Tvoemisto.tv.

У Львові розробили проект реконструкції лісопарку «Білогорща», що у Залізничному районі Львова, за яким тут має з’явитись скейт-парк, дитячий майданчик «Бондарівське болото», майданчик «Дніпровські пороги», «Мармаси», «Цуманська пуща» та «Асканія». Проект реконструкції виконали у ПП НВФ «Рутенія».

Проект реконструкції парку

Територія парку обмежена вулицями Широкою, Білогорща, Руденською, залізничною станцією «П’ятий парк», АТП та супермаркетом «Сільпо». Під реконструкцію потрапляють 120 га із загальних 189,2 га парку.

Проект реконструкції парку

У межах проекту пропонують розчистити територію від самосівів, повалених, похилених, хворих та сухих дерев, прорідити підліску. Наявне озеленення планують доповнити групами декоративних дерев та клумбами багаторічних чагарників та квітів. Крім цього у проекті передбачили провести загальний благоустрій території, зокрема:

влаштувати автостоянку біля головного входу на 10 машин для відвідувачів парку;

замінити асфальтоване покриття алеї, що сполучає вул. Широку та вул. Рудненську тротуарною плиткою;

ознакувати основні входи до парку (з півночі та півдня) навігаційними таблицями;

влаштувати пішохідні доріжки з трамбованого відсіву по вже наявних витоптаних стежках (бонкові стежки від головної алеї);

встановити вуличні меблі, смітники, велостоянки

влаштувати два дитячі майданчики з дерева для дітей віком від 2 до 5 років та три дитячі майданчики для дітей від 6 до 12 років, універсальний спортивний майданчик (для гри у міні-футбол та баскетбол);

Проект реконструкції парку

Проект реконструкції парку

Проект реконструкції парку

Проект реконструкції парку

Проект реконструкції парку

облаштувати майданчик для вигулу собак;

скейт-парк для дітей віком від 12 років;

велотрек із рампами різних рівнів складності;

насадити вздовж основної алеї декоративні дерева, клумби, багаторічні чагарники та трави;

влаштувати зовнішнє освітлення.

Проект реконструкції парку

Усі дитячі майданчики поділити за тематикою та відображають природно-географічні зони зі всієї України. Для покриття майданчиків використовуватимуть лише природні матеріали: деревна мульча, пісок, відсів, всі ігрові елементи теж переважно з дерева.

Через лісопарк «Білогорща» проходить кільцева велодоріжка та «Стежка Здоров’я», а також стежка що веде до мікрорайону Білогорща. Загалом парк має стати місцем для спокійного відпочинку та пікніків.

Нагадаємо, частину правку планують реконструювати до кінця року. На першому етапі, який передбачає відновлення головної алеї та висадження понад 1,7 тисяч дерев, реконструкцією займатиметься ТОВ «Арка-Пік». Загалом на перші роботи передбачили 6,6 млн гривень.

Додамо, що ТОВ «Арка-Пік» було одним із виконавців ремонтних робіт на площі Митній у Львові. Цього року компанія виграла тендер на відновлення руїн Високого Замку.

Вікторія Ейсмунт, Tvoemisto.tv

Візуалізації та схеми  ПП НВФ «Рутенія»

Share.