Вівторок, 30 Травня

Як і хто грабує львів’ян у маршрутках (Фото)

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Як і хто грабує львів’ян у маршрутках – на сторінці Варти-1 анонімний дописувач розмістив фото, на яких зафіксував момент грабежу літнього чоловіка в маршрітці №16 (їде від ТЦ “Іскра”. Також зафіксовано обличчя грабіжників, – пише Galinfo.

Авторка фото додала такий текст: “Цей пост мала б написати ще у четвер, було б актуальніше. Проте…. Отже, суть посту. Повертаючись маршруткою 16 від ТЦ Іскра, спостерігала наступну картину. До літнього мужчини підсів молодий хлопчина та намагався “почистити” спортивну сумку, а також кишені. Хлопчина їхав з трьома колегами, які оточили мужчину так, щоб інші пасажири не мали можливості щось помітити.

Також хлопці активно шукали нову жертву серед пасажирів, які заходили до маршрутки. Додаю фото. Прикмета хлопчини, який, власне, перевіряв кишені горе-пасажира – на кожній стопі є наколка, каліграфічним почерком — “,,дорогу.” Повністю прочитати не було можливості із-за ремінців взуття. Якщо це чиїсь колеги-друзі-знайомі — проведіть навчально-виховну роботу… ну, або на Ваш розсуд…. На фото – хлопчина майже бритоголовий, поруч – його жертва, поруч жертви стоять два колеги кишенькового злодія, та хлопчина у сорочці в клітинку (на жаль, не мала можливості його сфотографувати) – це четвертий з компанії”.