Субота, 25 Березня

Байден готовий особисто поїхати в Україну

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Білому домі обговорюють можливість візиту американської делегації до Києва. Джо Байден готовий особисто поїхати в Україну, проте це рішення ще не ухвалене.

Про це політик заявив 14 квітня, спілкуючись з журналістами перед посадкою на борт президентського літака. Його слова опублікували на сайті Білого дому, пише 24 Канал.

У Байдена запитали, чи поїде хтось з високопосадовців США до України. “Ми зараз це вирішуємо”, – пояснив політик. Далі в американського лідера поцікавилися, чи він особисто готовий здійснити такий візит. “Так”, – відповів Байден. Втім, це ще не означає, що ця поїздка справді відбудеться.

За інформацією Reuters, українську столицю можуть відвідати американський міністр оборони Ллойд Остін або державний секретар Ентоні Блінкен. Водночас джерела видання стверджують, що ані сам Байден, ані віцепрезидентка Камала Гарріс, скоріш за все, не поїдуть.

Зазначимо, що про візит до Києва у Вашингтоні почали задумуватися ще після успішного візиту британського прем’єра Бориса Джонсона. Ба більше, вже після його поїздки в Україні встигли побувати ще й президенти 4 європейських держав – Польщі, Латвії, Литви та Естонії.