Середа, 29 Листопада

Висновок невтішний: Віктор Ляшко відвідав санаторій у Трускавці

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Віктор Ляшко сьогодні, 4 липня побував з робочим візитом у Трускавці на Львівщині. Про це він повідомив у Фейсбуці.

Під час візиту обговорили умови їхнього залучення до роботи за реабілітаційними пакетами програми медичних гарантій та питання навчання молодих спеціалістів на їхніх базах.

“Розширення доступу українців до реабілітаційних послуг, у першу чергу – нейрореабілітації, наразі у нас один із пріоритетів діяльності”, – зазначив очільник МОЗ.

Віктор Ляшко побував і в санаторії, який перебуває в управлінні МОЗ – державному закладі «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій «Джерело» МОЗ, а також у Державному підприємстві «Санаторій «Кришталевий палац».

«Перший міністр, який відвідав заклад («Джерело») за його 42 річну історію існування. Але і висновок цього відвідування невтішний – не можуть міністерські заклади перебувати у такому занепаді. Маю ідеї, як переформатувати санаторій, будемо працювати над реалізацією. Так як було, вже точно не буде», – зазначив міністр.

Як повідомили у Трускавецькій міській раді, Трускавець може стати одним з міст, де облаштують центр для довготривалої нейрореабілітації людей, які постраждали від війни. Зараз у МОЗ ознайомлюються з роботою закладів, які вже мають досвід проведення такої реабілітації, відповідних спеціалістів та умовами для перебування пацієнтів.