Понеділок, 15 Серпня

Винниківчанин виграв грант на розвиток бізнесу від компанії «Епіцентр»

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

П’ять українських підприємців отримали грантові кошти на власну справу від національної мережі торговельних центрів «Епіцентр» у рамках проєкту «Мільйони добрих справ».

У Києві відбувся пеpший фінaл проєкту «Мільйони добрих справ» кoмпанії «Епіцентр», на якому після захисту 10 півфіналістами своїх бізнес-проєктів було визначено 5 переможців. Про це повідомила пресслужба мережі.

Грaнти на розвиток бізнесу виграв 22-річний Ярoслав Герилів з Винників. Він 2 роки працював лікарем-реабілітологом у дитячому будинку для дітей із вадами розвитку.

Після одруження він переїхав до Винників, але бажання допомагати людям не залишило його.

Отриманий від «Епіцентру» грант у розмірі 500 000 гривень Ярослав планує витратити на додаткові інвестиції у придбання обладнання для власного «Салону здоров’я та краси», який молодий підприємець разом із дружиною відремонтували та придбали базовий інвентар власними силами за 33 тисячі доларів.

Ярослав вже робить у приміщенні масажі, аби створити базу клієнтів у подальшому.

Тут надаватимуть послуги реабілітології, робитимуть оздоровчі та лікувальні масажі для дорослих та дітей, а також працюватимуть кабінети манікюру/педикюру та косметології.

Однією з найцікавіших опцій цього оздоровчого салону краси буде соляна кімната.

«Я вірив, що «Епіцентр» допоможе мені реалізувати справу всього мого життя. Велика подяка компанії, яка в такі складні часи дає людям можливість реалізувати свою мрію та почати власну справу», — каже фіналіст проєкту «Мільйони добрих справ» Ярослав Герилів.

Детальніше про справу Ярослава можете подивитись у програмі з 11 хвилини:

Share.