Виходити на пробіжки та користуватись велосипедом під час карантину не заборонено

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Недавно Уряд України запровадив нові обмеження на період карантину у межах боротьби з епідемію коронавірусної хвороби COVID-19.

проте постановою Кабінету міністрів України не забороняються пробіжки чи їзда на велосипеді. Про це юрист Максим Костецький заявив в ефірі каналу hromadske.

«Ви можете вільно цим займатися. Єдине, що у вас з’являються обмеження, яким чином робити це щоб не порушувати вимоги передбачені постановою КМУ. Це означає, що якщо ви під час пробіжки пробігаєте громадські місця, в таких місцях ви маєте бути в масці», — сказав Костецький.

Юрист порадив виходити на пробіжки в масці, або мати її при собі щоб одягнути в тих місцях, «які можуть вважатись громадськими».

«Якщо ви пробігаєте крізь парк, зону відпочинку чи прибережну зону тримайтеся крайньої точки паркової чи лісопаркової зони, подалі від місць, які можуть вважатись прогулянковими, центральними алеями чи будь-яких місьць, які асоціюються з відпочинком в даній зоні і показувати своїм бігом, що у вас є чіткий намір пробігти цю територію, а не зупинитись в ній на певний період», — пояснив юрист.

Також Костецький пояснив, що прості вулиці не є громадським місцем.

Share.