Четвер, 30 Березня

Видання Politico назвало Зеленського найвпливовішою людиною Європи

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Американське видання Politico визнало президента Володимира Зеленського найвпливовішою людиною в Європі.

Про це повідомляється на сайті видання, пише Суспільне.

“Європа змінюється. Континент переглядає свої стратегічні відносини, серйозно ставиться до оборони, переосмислює політику у сфері торгівлі, приєднання та енергетичної безпеки. У широкому сенсі це — переосмислення того, що означає бути європейцем, і багато в чому завдяки українському коміку, який став президентом”, — зазначають журналісти.

Видання зазначає, що Україна не вперше зазнає нападу з боку Росії, однак до останньої агресії російського президента Володимира Путіна решта Європи мало що робила.

“Причина, з якої цього разу все по-іншому, полягає у Володимирі Зеленському, фігурі, якій Європа не тільки довіряє, а й захоплюється нею й слідує за нею — на відміну від попередніх президентів України”, — йдеться у публікації.

Журналісти звертають увагу на те, що європейські лідери, які перемогли на виборах у своїх країнах прагнуть якнайшвидше відвідати Київ, щоб сфотографуватись з президентом України. При цьому Зеленський також зміг переконати решту Європи в тому, що її майбутнє пов’язане з Україною — у що мало хто вірив до лютневого вторгнення Росії.

“Його комунікативні навички були ключовими. Його риторика різко описує недоброзичливість російського режиму, проти якого він бореться, розсіюючи більшу частину віри Європи — особливо в Берліні та Парижі — у те, що Москва може бути партнером”, — зазначається в дописі.

При цьому вміле використання Зеленським соціальних мереж, традиційних засобів масової інформації та західних культурних інститутів інтуїтивним чином перенесло війну на Захід, переконавши лідерів та громадськість у тому, що його битва — це їхня боротьба, вважають журналісти.

Раніше повідомлялось, що президент Володимир Зеленський і Дух України стали “людиною 2022 року” за версією журналу Time. Журнал вийшов з обкладинкою з портретом українського президента і заголовком “Людина року: Володимир Зеленський і Дух України”.