Середа, 29 Листопада

Втікача з дрогобицької колонії впіймали на шляху до Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Правоохоронці впіймали 20-річного Владислава Корольчука, який 30 червня втік з Дрогобицької виправної колонії №40. На “свободі” чоловік побув півтора доби.

Чоловіка затримали уночі 2 липня на трасі у колишньому Миколаївському районі. Він йшов пішки узбіччям траси Київ-Чоп у напрямку Львова, пише ZAXID.NET із посиланням на Західне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань розповіли.

Як розповіли в управлінні, розшук втікача розпочали одразу 30 червня після того, як з’ясували, що Корольчук зник з колонії. Орієнтування на злочинця розіслали у всі правоохоронні органи. В результаті його вдалося затримати патрульним поліцейським, які зауважили втікача в ніч на 2 липня на узбіччі траси Київ-Чоп – він йшов пішки у напрямку Львова.

Владислава Корольчука уже доправили назад в колонію, ведеться перевірка, щоб з’ясувати причини та шлях втечі засудженого.

20-річний волинянин був засуджений за крадіжки на шість років, з яких відсидів уже близько 1,5 року. Відомо, що на момент втечі він перебував у дільниці соціальної реабілітації, де послаблена охорона – там перебувають засуджені, які готуються до звільнення.

Владислав Корольчук теж готувався до звільнення з колонії, оскільки мав позитивні характеристики і до нього не було зауважень з боку адміністрації виправної колонії.

Нагадаємо, 30 червня правоохоронці оголосили у розшук злочинця, який втік із дрогобицької колонії.