Вона їздить на Mercedes, а він миє їй автівку на роботі: що відомо про скандального очільника поліції Львівщини та його дівчину

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Начальник управління патрульної поліції у Львівській області Роман Пилипенко потрапив у гучний скандал. Поліцейський подарував своїй дівчині перепустку на проїзд пішохідною площею Ринок у Львові, чим вона зухвало похвалилася в Мережі. Вона заявила, що тепер “можна ви*обуватися на своєму мерседесі. Після того, як пара стала відомою на весь Інтернет, Пилипенка відсторонили від роботи.

Згодом в мережі з’явилося відео, як дуже схожий на Пилипенка чоловік миє колишню автівку Софранюк на території управління патрульної поліції, схоже на Пежо. ТСН.ua зібрав усе, що відомо про поліцейського та його обраницю – помічницю депутата Василину Софранюк (Федюк).

Про дівчину Пилипенка Василину Софранюк мало що відомо. Після скандалу в Мережі обидва закрили свої сторінки в соціальних мережах. Софранюк розлучена, має неповнолітнього сина. Проживає у Жовкві.

Як повідомляє видання Varta1, дівчина працює помічницею депутата Львівської обласної ради від фракції “Європейська солідарність” Андрія Думи. Також Софранюк обіймає посаду головного спеціаліста відділу гуманітарної політики та міжнародного співробітництва в апараті Львівської обласної ради.

Як розповіла сама Софранюк на скандальному відео, вона їздить за кермом Mercedes. За даними ЗМІ, з липня 2022 року вона є власницею Mercedes-Benz CLA 250 2015 року з “дзеркальними” номерами ВС1001НХ. Середня ринкова вартість такого автомобіля – 16 тисяч доларів. Пригнана зі США.

2015 Mercedes-Benz CLA250 review | Digital Trends

Львівська журналістка журналістка Віка Балицька  опублікувала відео як людина зовні дуже схожа на начальника УПП Романа Пилипенка миє на службовій мийці на території УПП автомобіль, як дві краплі води схожий на попередній автомобіль його дівчини Василини, той що був до Мерседеса.

“Це дуже благородно помити автомобіль коханої. Але ж не на мийці, на якій мають митися службові авто поліції. І не казенними засобами”, – написала журналістка Віка Балицька у себе в Facebook.

Також у неї в Instagram профілі був пост, де вона стоїть на фоні білборда при трасі Львів-Жовква, що присвячений її Дню народженню (на ньому зображені також її син та привітання). Фото опубліковане в липні 2022 року вже під час повномасштабного вторгнення рф до України. Василина закликає до збору канцтоварів для учнів Бучі та Гостомеля, натомість позує біля недешевого “подарунка”.
Роман Пилипенко

Пилипенко народився 28 квітня 1983 року (39 років) у місті Макіївка на Донеччині. У дитинстві з родиною переїхав до Донецька. Неодружений.

Пилипенко із відмінним атестатом закінчив Донецьку спеціалізовану середню школу № 65 у 2001 році. Під час навчання входив до складу української скаутської організації ПЛАСТ. Займався баскетболом.

Протягом 2001-2005 років навчався в Донецькому юридичному Інституті МВС при Донецькому Національному університеті за спеціальністю “Правознавство”. Отримав червоний диплом бакалавра. Під час навчання займав посаду командира відділення, а згодом заступника командира роти.

Протягом 2005-2008 років заочно навчався на магістратурі в Донецькому Національному університеті за спеціальністю “Управління персоналом і економіка праці”.

Протягом 2005-2008 років працював в Управлінні Державної служби боротьби з економічними злочинами ГУМВС України в Донецькій області. Потім рік займався приватною юридичною практикою.

У 2015 році чотири місяці був командиром 5-ої роти 1-го батальйону УПС МВС у Києві. Після цього Пилипенка перевели до Львова, де він недовго був командиром 4-го батальйону.

Менше року перебував на посаді заступника начальника Управління патрульної поліції Львова. 2016 року став начальником Управління патрульної поліції у Запоріжжі.

У червні 2017 року знову повернувся до Львова та очолив Управління патрульної поліції у Львівській області.

Жив у службовому кабінеті

Під час роботи на посаді очільника начальника Управління патрульної поліції у Запоріжжі Пилипенко жив у службовому кабінеті перші кілька місяців. Як розповіла місцева журналістка сайту “Твоє місто”, там у поліцейського була облаштована комірка.

“У нього в кабінеті був портрет Бандери і Шухевича. Він україномовний, що дивно для російськомовного Запоріжжя. Питань до декларації та його статків ні у мене, ні у колег не було. Бо там фактичного нічого немає. Перший час він жив у кабінеті, де у нього була облаштована комірка. Це тривало десь півроку до того, поки він зняв квартиру“, – розповіла редакторка сайту 061.ua Тетяна Гонченко.

Реакція патрульної поліції України

Після скандалу з Пилипенком в Мережі його відсторонили від виконання службових обов’язківПризначено службове розслідування.

“Сьогодні мережею було поширене відео, на якому зображено начальника управління патрульної поліції у Львівській області, який, попередньо, презентував своїй дівчині перепустку на проїзд площею Ринок у місті Львові. За вказаними обставинами, керівництвом Департаменту патрульної поліції прийнято рішення про відсторонення начальника управління патрульної поліції у Львівській області від виконання службових обов’язків. Призначено службове розслідування”, – повідомили в поліції.