Субота, 25 Вересня

Володимир Зеленський відповів на петицію про його відставку

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Володимир Зеленський відповів на електронну петицію про його відставку, її підписали понад 30 тисяч людей.

“Дякую всім, хто підписав цю петицію, за активну громадянську позицію. Водночас звертаю увагу на те, що слова моєї обіцянки залишити посаду президента України в разі свідомого порушення закону взяті з контексту розмови про неприпустимість існування корупційних схем в управлінні державою і моя позиція з цього питання залишається незмінною”, – йдеться в офіційній відповіді на сайті Офісу президента.

Він додав, що причиною виникнення петиції стала помилка, а не свідоме порушення закону.

“Щодо порушення, яке, на думку автора петиції, є підставою для оголошення мною відставки з поста президента України, то воно полягає у невчасному інформуванні Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані моєї родини й сталося внаслідок помилки та не пов’язане з корисливими мотивами. Наголошую, що відразу після виявлення зазначеної помилки її було публічно визнано і виправлено, а її наслідки не завдали шкоди інтересам громадян або держави”, – зазначив глава держави.

“З огляду на викладене повідомляю, що ухвалення будь-яких рішень відповідно до вказаної петиції не планується”.

Петицію на сайті Офісу президента 8 липня зареєстрував Уколов Віктор Олександрович. Він нагадав про передвиборчу обіцянку Володимира Зеленського піти з посади, якщо він порушить закон.

7 липня президент повідомив, що не задекларував 5,1 мільйона гривень доходів від погашення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП). Автор петиції переконаний, цим Володимир Зеленський порушив Закон “Про запобігання корупції”, про що й написав у своєму звернені.

Share.