Водій позашляховика пошкодив дорожній знак, а потім вернувся на місце пригоди й знову вдарив

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На перехресті вул. Пасічна – вул. Медової Печери трапилась несерйозна ДТП, яку зафіксували міські камери відеонагляду. Водій позашляховика, порушивши правила дорожнього руху, збив дорожній знак, а тоді повернувся на місце пригоди і зачепив його знову, вставши на деяких час в оригінальне положення.

Однак він не залишився на місці пригоди і не заявив у поліцію. Сталось це вранці 19 червня близько 6:30.

Як видно на відео, водій легенько врізається в знак на перехресті, зупиняється за кілька десятків метрів далі, а за деякий час повертається з грубим порушенням правил дорожнього руху.

Gepostet von Адміністратор 1580_Львів am Donnerstag, 18. Juni 2020

Автомобіль заднім ходом їде двосмуговою дорогою, повільно повертає на смугу зустрічного руху і знову заїжджає на острівець безпеки. Навіщо водій так вчинив – загадка. В коментарях люди пишуть, аби зробити відшкодування через страховку.

Gepostet von Адміністратор 1580_Львів am Donnerstag, 18. Juni 2020

«Інформацію та номер порушника передано в Патрульну поліцію», – йдеться у повідомленні «Гарячої лінії міста Львова».

Нагадаємо, 12 травня на цьому перехресті було нанесено незвичну для вулиць нашого міста Львова дорожню розмітку “вафельницю”, яка слугуватиме зменшенню кількості транспорту на ділянці.

Метою розмітки є запобігання блокування перехрестя. Розмітка інформує, що в її зоні не може зупинятись автомобіль, особливо після ввімкнення червоного світла світлофора. Також якщо водій, котрий стоїть на світлофорі, бачить, що попереду є затор і він може не покинути зону розмітки до завершення зеленого циклу світлофору, то йому краще не рушати взагалі.