Вівторок, 29 Листопада

Військові Білорусі зв’язуються із владою України і кажуть, що здадуться у полон

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Білоруські військові планують здаватися в полон у разі відправки їх на територію України для участі в бойових діях. Про це в ефірі UA:Разом повідомив пресофіцер командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо, передає Укрінформ.

«Ми всі бачимо, що українські Збройні Сили готові до будь-якого перебігу подій, і ворогу на території України просто нічого робити. Білоруські військові про це прекрасно знають. Вони пробують зв’язуватись з нашими представниками влади і будуть попереджати про те, що у разі вилазки до нас вони будуть відразу здаватися в полон», – каже він.

Щодо зміни тактики російських загарбників речник повідомив, що наразі вона нагадує тактику орди.

«Тактика ворога зараз абсолютно змінилась, і вони, як століття тому діяла орда, так і вони зараз діють. Вони просто все нищать, всю західну цивілізацію хочуть знищити. Для них все, що у нас вважалось звичайним побутом, для них це є предметами розкоші, яких вони не мали», – додав Фітьо.

Нагадаємо, що українські військові та держслужбовці вже повідомляли, що Білорусь готувалася до вторгнення в Україну до 21:00 11 березня, але поки цього не сталося. Пізніше Генеральний штаб Збройних Сил України заявив, що частково підтверджується повернення окремих білоруських підрозділів до пунктів постійної дислокації, однак режим Лукашенка продовжує утримувати значне угруповання військ поблизу кордону України. Водночас білоруські партизани зупиняють російські потяги та псують загарбницьку техніку.