Військова справа та тактична медицина: у Львові інструктори зі США навчають цивільних вести бойові дії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові американські військові навчають цивільних володіти зброєю та правилам бою.

Тренінги для всіх охочих – безкоштовні. Записуються на них і жінки, і чоловіки. Базовий вишкіл триває три тижні. У кого є потреба – може його подовжувати.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Військові навчання відбуваються на закинутому заводі у Львові. Більшість учнів – без будь-якого військового досвіду, навіть в армії не служили.

Навчання проводять вранці, щоб учні встигли на основну роботу. Інженер-інструктор Олексій вчиться накладати турнікет на товариша. Каже, що тут основне швидкість та затяжка.

Спершу навчання з тактичної медицини. А вже далі командна робота. Завдання – зачистити будівлю від ворога.

Усі учасники військових навчань – цивільні. Володінню зброєю та азам бою із ворогом їх вчать військові інструктори зі США.

“Що найбільш важливо у всіх аспектах тренування, це робота в команді. Деякі люди люблять змагатися. Це корисно для здоров’я та допомагає всім працювати краще. Але слід пам’ятати: в командній роботі турбота про ближнього – це найважливіше”, – каже військовий зі США “Чіп”.

Житель Львова Олександр вже пройшов тритижневий базовий військовий курс і залишився на додатковий- вдосконалювати здобуті навички. До зустрічі мобілізованих рашистів хоче підготуватися максимально.

“Базовий курс – три тижні, він включає: збір розбір автомата Калашникова, переміщення в групах, команди жестами, реакція на засідку, влаштування засідок, робота в таких закритих приміщеннях, як ви зараз бачите”, – каже фітнес-тренер Олександр Сало.

Навчання безкоштовне. Курси проводять американські військові різного фаху: серед них морські піхотинці, мінометники, розвідники.

Єдине, про що попереджають охочих записатися на курси: спорядження та амуніцію потрібно мати власну. Замість зброї тут видають муляжі. Чи доведеться застосовувати це навчання на практиці – учасники навчань не знають. Але хочуть бути напоготові, якщо їх покличуть йти на захист Батьківщини.