Військові комісаріати Львівщини реформують за принципом “прозорих офісів”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

На Львівщині хочуть реформувати систему військкоматів, зокрема планують зробити їх доступнішими. Також зазначають, що змінять назви органів місцевого військового управління та створять територіальні центри комплектування та надання соціальної підтримки.

Про це кореспондентові «Вголосу» розповів Денис Сахацький, заступник військового комісара Львівського обласного військового комісаріату.

«Саме реформування передбачає те, що комісаріати в подальшому будуть надавати більший обсяг послуг. Система стане автоматизованою, якісною, швидшою та максимально прозорою. Коли все належно запрацює, обласний військовий комісаріат буде називатися територіальним центром, а районні військкомати — відділеннями».

© myvin.com.ua

Роман Поронюк, речник Львівського обласного військового комісаріату, повідомив, що такі нововведення вигадали для того, аби громадянам було легше.

«Слід розуміти, що основними питаннями, з якими звертаються до військових комісаріатів, — це отримання різного роду посвідчень, документів, що вказують на прописку, і військових квитків. Оскільки сьогодні у військкоматах є один-два прийомні дні, громадяни повинні довго очікувати на речі, які мали б отримати одразу. Реформа якраз допоможе зробити процес швидшим та зручнішим», — додав він.

«Якщо порівняти це з центрами надання адміністративних послуг, що людина приходить, автоматично вноситься інформація до комп’ютера з того чи іншого питання, її скеровують до того чи іншого спеціаліста. Це питання буде вирішено якісно і швидко», – пояснив заступник військового комісара Львівщини Денис Сахацький.

Водночас роботу військкоматів почали реформувати. Для рекрутингу тепер будуть залучати колишніх учасників АТО, які на власному досвіді зможуть переконувати призовників та контрактників. Також усі паперові дані переводять в електронний формат. А відвідувачів прийматимуть не два дні на тиждень, а п’ять – з 9 до 18 години.

Також у Львівському обласному військовому комісаріаті повідомили, що новації запрацюють до кінця грудня 2019 року.

Share.