Вівторок, 24 Травня

Відтепер до кінця літа на площі Ринок щосуботи діятиме фермерський ярмарок

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У центрі Львова, на площі Ринок, з 18 липня запрацює фермерський ярмарок, де свою продукцію будуть продавати місцеві виробники. Ярмарок планують проводити щосуботи до кінця літа.

Щосуботи починаючи з 18 липня, з 8.00 до 15.00 год, львів’ян та гостей міста запрошують відвідати площу Ринок та придбати продукцію місцевих фермерів, підтримавши цим локального виробника.

«Це — прекрасна ініціатива. Такі речі можна спостерігати у багатьох європейських містах, де мешканці собі в суботу можуть прийти, посмакувати чогось вишуканого. Потім випити доброї кави.

З одної сторони — це промоція фермерів, а з іншої – можливість людям побачити власника, який займається тим виробництвом. Тут є одна умова: продавати можуть тільки ті люди, які виробляють.

Сам власник продукції має бути присутній та розповідати покупцям усі деталі. Я думаю, що буде багато охочих там щось придбати. Фактично, це частина нашої програми «Купуй львівське». Якщо ми не підтримаємо наших виробників, тоді хто?», — каже міський голова Львова.

За словами директорки департаменту економічного розвитку Ірини Кулинич, до ярмарки долучаться понад 20 фермерів міста та області.

«Сьогодні, на засіданні виконавчого комітету, було прийняте дуже гарне рішення, яке дасть змогу підтримати саме львівських виробників. Наша теза „Купуй львівське“ впроваджується в дію. Запрошуємо всіх містян відвідати, сподіваємось, що цей ярмарок буде проходити щосуботи до 31 серпня», — зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

На ярмарку будуть представлені городина, фрукти, овочі, салати, молочна продукція, м’ясна продукція, соки, мед, соуси, крупи та багато іншого.

До цієї ярмарки долучились понад 20 фермерів міста та області.

Організує ярмарок ТзОВ «Львівські ярмарки», залучивши інші підприємства. На території ярмарку мають розмістити дезінфектори, а працівники ринку й відвідувачі мають бути у масках.

Сподіваємося, що львів’яни оцінять чудову можливість купити до недільного столу смачні та натуральні продукти.

Share.