Вівторок, 21 Вересня

Відомий джаз-бар Libraria у Львові припинив роботу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Відомий львівський заклад Libraria Speak Easy Bar закрили у Львові, повідомив засновник Вадо Арзуманян із ресторанної компанії Restaron («Пара Джанов і портвейн», Champagneria X&X, Mons Pius), передає Barout.

«На превеликий мій жаль, я змушений повідомити, що закриваю Libraria Speak Easy Bar. У цей проект було вкладено багато праці. Я вдячний всім, хто мав пряме або непряме відношення до нього. […] Дуже шкодую, але зобов’язаний це зробити. Це єдиний і перший за 25 років проєкт, який я закрив зі сльозами на очах», – пише Арзуманян.

Керівник Restaron пов’язав рішення закрити заклад із карантином і кризою: «Я закриваю “Лібрарію” до кращих часів. Такі проекти не можуть жити в умовах обмежень та політичного шулерства навколо вірусів».

«Це було місце, у якому разом з львів’янами слухав джаз Френсіс Фукуяма, – додає Арзуманян. – Це було місце, де виступали Роберт Гласпер, Тейлор Макферрін, Террас Мартін, Джамала, Рейчел Терріен, Фіма Чупахін, Наташа Лєбєдєва та Денис Аду, Лаура та Крістіна Марті, Міша Циганов та Олексій Коган, Ігор Закус та Ганс-Пітер Салентін і багато-багато інших не менш відомих та яскравих музикантів»

Фото: lv.cf.ua

Окрім своєї таємничості, заклад мав ще певну особливість. Одна з них – коктейльна карта, у розробці якої брав участь заклад, що увійшов у топ-10 кращих барів світу, у ньому, зокрема, бармени «Libraria» проходили навчання.

Головне гасло Libraria speak easy bar: «Ніколи ні в чому не відмовляти. Немає коктейлю, який ми не можемо приготувати».

Коктейльне меню складалось із 38 сторінок й містило дійсно широкий спектр напоїв.

«Ми намагались створити три причини, чому людина повинна до нас прийти: джаз, напої (а це більше 200 коктейлів та власноруч розроблена коктейльна карта, яка нараховує 30 напоїв», – розповідав ресторатор.

Libraria Speak Easy Bar працював у режимі прихованого бару у Вірменському дворику в центрі Львова з 2016 року. Заклад робив ставку на джазові вечори та заходи.

Share.