Понеділок, 27 Вересня

Від сьогодні у львівських трамваях звучатимуть колядки

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Від сьогодні, 6 січня, у всіх трамваях міста звучатимуть різдвяні колядки. Цьогоріч львів’яни та гості нашого міста під час проїзду у міському електротранспорті в часі різдвяного періоду зможуть почути народні колядки у виконанні етно-фольк-гурту Troye Zillia та української співачки, волонтерки та громадської діячки – Софії Федини. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі мерії Львова.

Можна буде почути такий відомий твір, як ЩЕДРИК Carol of the bells в музичній інтерпретації гурту Troye Zillia, а також загальновідомі колядки з репертуару Софії Федини.

«Усі твори автори надали на безоплатній основі з правом публічного використання та програвання у громадському електротранспорті міста впродовж різдвяних свят. Ми дуже задоволені, що й цього року ми можемо долучитись до святкування Різдва та трохи потішити наших пасажирів приємними різдвяними мелодіями. Дякуємо виконавцям, що люб’язно погодились надати свої твори та долучились до цього проекту», – коментує речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар.

Share.