П’ятниця, 17 Вересня

Від коронавірусу пoмерла ще одна працівниця Львівського обласного лабораторного центру

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львівській обласній інфекційній лікарні внаслідок важкого перебігу коронавірусної інфекції пoмерла працівниця Львівського обласного лабораторного центру МОЗ, їй було 55 років.

Про це Tvoemisto.tv сказав завідувач відділення інтенсивної терапії інфекційної лікарні Віктор Токарєв.

За словами лікаря, жінка захворіла 15 червня, 19 червня її госпіталізували в інфекційну лікарню. Пацієнтку із запаленням легень лікували у четвертому відділенні, але вчора її стан погіршився.

«У зв’язку з дихальною недостатністю її перевели у реанімацію, підключили до апарату ШВЛ. На жаль, сьогодні вона пoмерла», – сказав лікар.

Супутніх захворювань у жінки, за словами медика, не було. У реанімації наразі перебувають ще четверо пацієнтів у критичному стані.

Заступник директора Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Олег Когут повідомив, що працівниця не мала доступу до ПЛР- досліджень. Найвірогідніше, вона заразилася під час контакту з хворими.

Раніше внаслідок коронавірусної інфекції відійшла у вічність завідувачка Львівського міського відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Галина Михальчук.

Галина Трохимівна все життя віддала роботі у СЕС (Санітарно-епідеміологічній службі), де працювала завідувачкою санітарно-гігієнічного відділу СЕС Франківського району м. Львова, в подальшому очолила лабораторний центр міста Львова.

Галині Михальчук було 70 років. Як стало відомо журналістам Високий замок, на коронавірус захворіли майже всі працівники міського лабораторного центру: одні перебувають в інфекційній лікарні, інші лікуються вдома.

Share.