Вакарчук зібрався брати участь у парламентських виборах – ЗМІ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За непідтвердженою інформацією лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук готується брати участь у парламентських виборах і вже сформував свій штаб. Про це повідомляє ТСН із посиланням на журнал “Новое Время” де йдеться про Вакарчука у статті “Люди, які змінять Раду”.

Стверджується, що штаб очолила екс-заступниця міністра економіки Юлія Клименко, а розташований він поруч із передвиборчим штабом прем’єр-міністра Володимира Гройсмана – у бізнес-центрі Horizon. Ще нещодавно там був офіс Вакарчука.

Зазначається, що ані Клименко, ані прес-служба Вакарчука не дали коментарів з цього приводу. Раніше сам Вакарчук лише спростував чутки, що він нібито стане першим номером в оновленому списку Блоку Петра Порошенка.

За даними одразу кількох джерел видання, музикант веде переговори з лідерами думок – відомими медіаперсонами – аби ті увійшли в його політсилу. Втім поки що Київський міжнародний інститут соціології невисоко оцінює підтримку умовної “партії Вакарчука” – всього лише на рівні 1,5%.

Припускається, що цей рейтинг може вирости за рахунок частини електорату президента Петра Порошенка і лідера Громадянської позиції Анатолія Гриценка. Таку думку висловив директор Інституту досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик. Нинішній рейтинг БПП – 13,9%, а Громадянської позиції Гриценка – 5,1%. Водночас поживитися виборцями обох партій Вакарчуку буде досить складно – він розчарував частину своїх прихильників відмовою від участі в президентських перегонах.

Окрім цього, на входження в парламентський список Вакарчука нібито сподівається невеликий політпроект Дій з нами, який організували депутати-єврооптимісти Мустафа Найєм, Олексій Мушак та Світлана Заліщук, а також один з творців Нацполіції – Сергій Блажевич.

Як сказав журналу один з учасників групи Дій: “Ми не налаштовані йти на парламентські вибори самостійно, тому що не пройдемо”. Тобто група збирається дочекатися, доки Вакарчук оголосить про похід на вибори, і отримати місця в його списку.

Про наміри Вакарчука йти на парламентські вибори повідомляють також Факти ICTV із посиланням на власні джерела. Там стверджують, що співак нарешті оголосить про свої наміри 16 травня співак, а також представить свою команду. Втім місце і час зустрічі поки невідомі.