В Україні запустили мобільний додаток для перевірки показників за газ та світло

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Застосунок дозволяє перевірити правильність сум у платіжках та у разі чого поскаржитись на надавача послуг, Tvoemisto.tv.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, запустила мобільний додаток «Енергетика онлайн», що дозволить перевіряти суми в платіжках за газ і світло та лишати відгуки про сервіс комунальних підприємств. Про це повідомила керівниця НКРЕКП Оксана Кривенко у Facebook.

«Кожен має бути почутим! Тепер це можливо! Регулятор відкриває мобільний сервіс, де споживач зможе не тільки дізнатись інформацію про тарифи, але й оперативно надіслати скаргу та оцінити якість обслуговування. НКРЕКП, в свою чергу, братиме до уваги думку користувачів мобільного додатку та керуватиметься отриманою інформацією при роботі з ліцензіатами», – написала Оксана Кривенко.

Вона зазначила, що мобільний додаток фактично залучає споживачів у процеси регулювання і це є один з прикладів демократії.

«Така практика вперше застосовується в Україні. Ми розраховуємо на її ефективність», – додає очільниця НКРЕКП.

Сьогодні ми презентували мобільний додаток «Енергетика онлайн», який сприятиме створенню ефективних енергетичних ринків, де в центрі уваги перебуватиме споживач. Саме це головна задача стратегії незалежного Регулятора та складова нашої діяльності в частині гарантування енергетичної безпеки України. Кожен має бути почутим! Тепер це можливо! Регулятор відкриває мобільний сервіс, де споживач зможе не тільки дізнатись інформацію про тарифи, але й оперативно надіслати скаргу та оцінити якість обслуговування. НКРЕКП в свою чергу буде приймати до уваги думку користувачів мобільного додатку та керуватиметься отриманою інформацією при роботі з ліцензіатами. Фактично ми залучаємо споживачів у процеси регулювання. Без перебільшення це один з прикладів демократії. Така практика вперше застосовується в Україні. Ми розраховуємо на її ефективність. Завершуючи хочу сказати, що презентований сьогодні мобільний додаток це тільки початок якісних перетворень в нашій роботі. Ми також працюємо над створенням зручних сервісів для ліцензіатів. Наша мета – це #смартрегулювання. І ми її досягнемо усі разом.

Gepostet von Оксана Кривенко am Mittwoch, 20. Februar 2019

За словами Оксани Кривенко, мета Нацкомісії – смартрегулювання, і наступним кроком буде створення зручних сервісів для ліцензіатів.

Share.