Понеділок, 11 Грудня

В Україні запустили державний інтернет-магазин дров

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Зима та похолодання вже зовсім близько. Ворог кожного дня намагається вразити та позбавити функціонкування наші критичні інфраструктури, тож слід замислитися над альтернитивним видом опалювання вашої домівки.

Інформатор розповідає, яку новинку нам пропонує Державне агентство лісових ресурсів України.

В українців з’явилася можливість купувати дрова онлайн в інтернет-магазині “ДроваЄ”. На сайті можна ознайомитися з асортиментом, цінами та доставкою, тож переходьте за посиланням та ознайомлюйтеся.

Ми допоможемо вам розібратися з тим, як зробити замовлення у “ДроваЄ”:

  1. Увійти до системи за допомогою ID.GOV.UA.
  2. При вході потрібно авторизуватися через банк.
  3. Обрати постачальника, тип дров та інші параметри.
  4. Спочатку вказуєте зручне вам місцерозташування, а тоді система сама пропонує найближчі до вас варіанти. Коли вибір зроблений, треба обрати тип дров і їхню кількість. За рік громадянин може замовити до 15 м кубічних дров.
  5. Очікувати підтвердження замовлення від постачальника та здійснити оплату.
  6. У разі виникнення питань, постачальник зв’яжеться з вами. Тоді стане доступна функція онлайн оплати замовлення в особистому кабінеті.
  7. Під час отримання дров треба пред’явити документи, які посвідчують особу та РНОКПП особи, яка оформлювала замовлення.

“Це додатковий майданчик, через який ви зможете ознайомитися із асортиментом, який пропонують лісгоспи, цінами на продукцію, знайти найближче до себе підприємство, а також придбати дрова онлайн”, – розповів заступник Голови з питань цифрового розвитку.

Крім того, ви можете придбати дрова напряму в лісгоспі чи лісництві. Мобільні телефони відповідальних осіб опубліковані на сайтах та фейсбук-сторінках обласних лісогосподарських управлінь та державних лісогосподарських підприємств.