Понеділок, 27 Червня

В Україні зафіксували ще 10 випадків зараження коронавірусом

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Станом на 22:00 20 березня в Україні підтверджено вже 39 випадків COVID-19. Станом на 20:00 повідомлялося про 29 захворювань, про це інформує Центр громадського здоров’я у Facebook.

10 нових випадків зафіксовано у Чернівецькій області, ще 1 – у Київській.

Глава Чернівецької ОДА нагадав, що у селах Бочківці, Грозинці, Колінківці та Топорівці запроваджено особливий режим в’їзду та в’їзду.

«Всі мешканці цих сіл, які є контактними особами (контактували з інфікованими — ред.), або мають історію подорожей, повинні, я наголошую, будь ласка, повинні піти на жорсткий домашній карантин. Ми маємо випадок, коли вірус проявився лише за кілька днів, а в цей час людина була його носієм і встигла заразити своїх близьких і оточення», — сказав голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

Також Осачук розповів, що вперше в Україні один з пацієнтів лікується амбулаторно: «Він почувається добре, лікування здійснюється під наглядом сімейного лікаря».

За результатами дослідження вірусологічних лабораторій отримані такі результати: Чернівецька область – 24 хворих на коронавірус, Житомирська – 2, Київська – 3, Донецька -1, Івано-Франківська 2, Дніпропетровська – 2, Харківська – 1, Львівська 1 та Київ – 3.

З цих усіх випадків 3 стали летальними.

Share.