В селі у Польщі, де останнє десятиліття народжувались лише дівчатка, з’явився хлопчик

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У селі Мейсце-Оджанське, що знаходиться в гміні Цисек Кендзежинсько-Козельського повіту Опольського воєводства, сталося подвійне диво. Вперше за останнє десятиліття тут народився хлопчик, але не сталось би цього без успішної перед цим операції, яку перенесла жінка. Далі про це.

Це село прославилося тим, що впродовж останнього десятиліття тут народжуються лише дівчатка. Причина такого феномену була досі невідома. Мер села навіть пообіцяв нагороду першому народженому хлопчику. І 2 травня диво сталося.

Для батьків новонародженого Бартека це — подвійне чудо, адже через хворобу лікарі не давали Анні Мілек жодного шансу завагітніти.

“Вагітність пройшла без ускладнень, але оскільки це була вагітність відразу після операції на ендометріозі та прохідності маткових труб, мені довелося поборотись і виконувати рекомендації лікаря”.

Жінка щаслива, що це свято стало особливим для її новонародженого сина.

“Я рада, що Бартек буде мати сувенір на все життя у вигляді грандіозного народження. Я також хочу згадати про свою історію з лютого минулого року, коли я збирала гроші на приватну операцію за кордоном. Операція відновила мій комфорт життя і зробила подвійне диво. Подвійне, адже Бартек – це не лише хлопчик з села Мейсце-Оджанське, а справжнє диво, що сталося після кількох років очікування”, – додає вона.

Для всіх нас і для мешканців — дуже приємна інформація, адже народився хлопчик, — розповідає Раймунд Фрішко, голова громади Цисек в інтерв’ю видання polsatnews.pl.

Мер села пообіцяв, що дотримає свого слова, і влаштує в селі спеціальне свято для малюка та його батьків, а також вручить обіцяну винагороду. Щоправда, тоді, коли закінчиться карантин.

Wszystkim i każdemu z osobna chcielibyśmy serdecznie podziękować za gratulacje i życzenia z okazji narodzin Naszego synka ! 😘 Dziękujemy Kochani !!!

Gepostet von Anna Miłek am Sonntag, 3. Mai 2020

Мейсце-Оджанське (пол. Miejsce Odrzańskie, нім. Mistitz) — село в Польщі, у гміні Цисек Кендзежинсько-Козельського повіту Опольського воєводства. Населення — 312 осіб (2011).

Share.