В російському Радбезі побачили “сотні сект” в Україні і зажадали “десатанізації”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Помічник секретаря Радбезу рф Олексій Павлов заявив, що в Україні варто провести “десатанізацію”.

Джерело: російське пропагандистське агентство “РІА новасті”, яке наводить слова Павлова.

За словами Павлова Україна перетворилася на “тоталітарну гіперсекту”, де громадяни відмовилися від православних цінностей, тому “десатанізація” стає нагальним питанням. Павлов вважає, що точна кількість сект в Україні невідома, але “рахунок іде на сотні”.

“Використовуючи мережеві маніпуляції та психотехнології, нова влада (після 2014 року – ред.) перетворила Україну з держави на тоталітарну гіперсекту. Причому можновладці в Києві першими перетворилися на войовничих фанатиків, чиї погляди прямо протилежні поглядам нормальних людей”.

“Вважаю, що з продовженням спеціальної військової операції стає дедалі нагальнішим проведення десатанізації України, або, як влучно висловився глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров, її “повної дешайтанізації””.

Раніше терорист Кадиров звинуватив Збройні сили України в обстрілі російських регіонів і висловив невдоволення “слабкими відповідями” рф. Він закликав “стирати з землі” українські міста.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов порадив Кадирову забиратися з України і відстоювати незалежність рідної землі, поки агресор не зацікавився і її знищенням.