Вівторок, 21 Вересня

В рамках акції 20 львівських ресторанів постачають медикам безкоштовні обіди

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Львівські заклади громадського харчування (кафе й ресторани) разом із активісти об’єдналися в ініціативу «Нагодуй лікаря» і 2 тижні підряд розвозять щодня безкоштовні гарячі обіди та продукти харчування в лікарні.

Харчі вони розвозять у медзаклади, які працюють із хворими на коронавырус інфекцією та/або ж з людьми, які перебувають на обсервації.

Проєкт запустився два тижні тому, зараз у ньому задіяні два просекко-бари Чотири чебуреки, хінкальня Ахалі, Marevo Craft&Organic, Tisto Pizza Pasta, LV Cafe Jazz Club, Atelier 19, Sowa, львівська гостерія Гвара, кондитерська-ресторан Фраєрка, Кумпель на площі Митній, паб Братиська, Панці Тортові, медовий ресторан Вулик, паб Дублін, Fest Доставка, La П’єц піца на дровах, Lviv Croissants, BeerStone, Крем & Джем, Pizza Celentanj Ristorante (три заклади). Про це ідеться на фейсбук-сторінці ініціативи.

«Ці заклади возять в лікарні обіди щодня. Запити та кількість лікарень росте», – кажуть в ініціативі.

Графік доставки їжі медикам розписаний по днях. До переліку меню входять ті страви, які готує заклад відповідно до своєї спеціалізації. Наприклад, якщо в певну лікарню обід доставляє піцерія, то в його меню буде піца, хінкальня – хінкалі відповідно. Також часто заклади кооперуються: хтось з них готує гарячий борщ чи суп, а інший – другі страви, десерти тощо.

В середньому, один обід коштує 100-150 грн, розповіла Лідія Лукович. За її словами, ресторатори готують страви для медиків із продуктів високої якості, так само, як вони б це робили для клієнтів у своїх закладах.

Як розповів Tvoemisto.tv ресторанний маркетолог Всеволод Поліщук, заклади допомагають обідами 8 МКЛ, 5-й поліклініці, Лабораторному центру МОЗ, інфекційній лікарні. Ці заклади ресторатори розподіляють між собою, складають відповідні графіки, аби охопити всіх.

«Лікарям потрібна не тільки їжа, а і костюми захисні, рукавички, маски, антисептики. Ми – можемо готувати їжу, але часи для ресторанів також непрості. Тож наша мета – залучити небайдужих людей та допомогти в акції #нагодуйлікаря», – закликають ресторатори.

Щоб долучитись до акції, у переліку закладів можна обрати будь-яку страву та оплатити її (кількість та вартість за бажанням, але обов’язково із коментарем #нагодуйлікаря) . Заклади в свою чергу додають аналогічну страву від себе.

Share.