В ОП назвали, коли вимушених переселенців забезпечать новими квартирами

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В десяти областях України у найближчі три місяці збудують нові домівки для вимушених переселенців. Це будуть одно/двокімнатні квартири.

Про це заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко розповів в інтерв’ю Forbes.

“Ми побудуємо для них не якісь модульні тимчасові споруди, а нормальні домівки в 10 регіонах. Люди не повинні жити в спортзалах або школах. Ми вибрали проєкти, які можна втілити за три місяці. Це будуть саме квартири – в більшості двокімнатні, але й однокімнатні і трикімнатні. Після того, як ми відновимо домівки переселенців в містах, де вони жили до війни, – вони переїдуть, а ці квартири будуть віддані військовим і всім іншим, хто стояв у чергах”, – розповів Тимошенко.

За його словами, потрібно побудувати декілька десятків тисяч квартир. Також він додав, що в Україні є багато невведених в експлуатацію майже готових житлових будинків. У найближчий місяць держава почне їх викупати і надавати переселенцям. 

“Першочергово їх отримають ті, хто не може знайти собі домівку чи проживає в спортивних залах, школах. Очільники областей складають списки тих, кого потрібно переселяти найперше”, – сказав Тимошенко.