В мережі у вільний доступ виклали історичну драму «Крути 1918»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Історична драма режисера Олексія Шапарєва “Крути 1918″ – тепер доступна для безкоштовного перегляду онлайн на YouTube-каналі Держкіно.

Фільм Олексія Шапарєва, який вийшов в прокат 7 лютого 2019 року, став лауреатом Четвертої Національної кінопремії “Золота Дзиґа” і отримав “Премію глядацьких симпатій”.

В основі сюжету історичної драми “Крути 1918” – реальна історія бою на залізничній станції Крути взимку 1918 року, коли чотири сотні українських студентів і гімназистів стали проти багатотисячної російської Червоної гвардії.

Фільм знімався переважно в Києві – на Софійській площі, в Київській фортеці, в Музеї видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького та на вулицях міста. Станцію Крути, яка розташована в Чернігівській області, знімали в селі Сигнаївка Черкаської області.

У зйомках було задіяно близько 1000 акторів і 2000 одиниць зброї, а батальні сцени знімали за участі 150 військових Національної гвардії України.

Режисером стрічки є Олексій Шапарєв, автором сценарію – Костянтин Коновалов, продюсер картини – Андрій Корнієнко.

Нагадаємо, на YouTube каналі «Телеканал “1+1″» виклали у вільний доступ український історичний фільм «Чорний ворон», знятий за мотивами однойменного роману Василя Шкляра.