В мережі показали зимові фото карпатського серпантину на Львівщині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Якщо бажаєте на трішки переміститись у своєрідну Швейцарію чи Норвегію з гірськими серпантинами, то вам на Львівщину. Служба автомобільних доріг у Львівській області показала краєвиди з висоти пташиного лету.

На дорозі Н-13 біля села Явора Турківського району простягається дуже гарний дорожній серпантин. Поруч протікає р. Стрий, а навколишні пейзажі вражають у будь-яку пору року. Дорожнє покриття там чудове, якщо прямувати зі сторони Львова по трасі Н13.

В народі цю закручену дорогу також називають “турківська вісімка”. Спускаючись цією дорогою, по праву сторону буде місце для короткої зупинки, аби трішки помилуватись краєвидами.

Зараз можемо впевнено сказати, що кращих доріг ніж у Львівській області поки немає ніде. Але не може не тішите те, що активно починають ремонтні роботи по всій Україні. Думаємо, що з часом ми зможемо їздити із задоволенням по нашій країні без несподіванок і пишатися цим.

Цю ділянку дороги у 2018 році капітально відремонтувала турецька фірма“ОНУР”. Компанія виграла тендер на будівництво цієї дороги ще у 2017 році.