В мережі є відео, як Синютка вихваляє Садового після перемоги у 2015

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

В мережі журналісти Варіантів раніше опублікували відео п’ятирічної давності, на якому тодішній голова Львівської ОДА Олег Синютка виступає на урочистій сесії Львівської міської ради з нагоди складання присяги новообраним міським головою Львова Андрієм Садовим та львівськими депутатами. Далі пряма мова:

“Я дякую Василю Шпіцеру, Василю Куйбіді і звичайно дякую Андрію Садовому, тому що Львів демонтрує якість і складовість влади, і для України, повірте, сьогодні це є надзвичайно важливо, і для України сьогодні це є приклад, як правильно треба діяти і як правильно треба вести діалог з владою.

Друга річ, яка є особливою для Львова, це перший раз за часи Незалежності України міський голова обраний втретє поспіль. Це означає, що львів’яни направду цінують ті речі, які зроблені в місті: вони їх бачать, вони їх відчувають і вони готові підтримати всі позитивні зміни, які є в місті.

І третя річ, яка є особлива для Львова. Львів сьогодні є перший в Україні. І це є очевидно, і це сьогодні визнають всі в Україні. Більше скажу, мені здається, що Львів за темпами розвитку сьогодні є першим в Східній Європі. І вам, яким львів’яни сьогодні доручили подальше розвивати й укріплювати наше місто, відповідальні за те, щоб зберегти всі позиції.

І востаннє, я сьогодні не передаю вітання від Президента України Петра Порошенка, тому що Президент України особисто привітав львівського міського голову з обранням на цю високу посаду. І я знаю, що Президент готовий для львів’ян і для львівської громади демонструвати будь-які речі, які стосуються підтримки.

Я переконаний, що по шляху децентралізації, по якому пішла Україна, Львів повинен репрезентувати якнайшвидші темпи розвитку. І я переконаний, що ці люди, які зібрались в цьому залі не тільки розуміють, але й вміють це зробити. Я переконаний, що ці роки каденції цього демократичного скликання підуть на те, щоб укріпити та прикрасити гідне для кожного львів’янина місто. І я переконаний, що цією каденцію львів’яни обов’язково повинні гордитися”, – завершив свій виступ Олег Синютка на інавгурації Андрія Садового на посаду мера Львова у 2015 році.

Нагадаємо, Олег Синютка у своїй передвиборчій кампанії на очільника Львівської ОТГ активно критикує чинного мера Львова та його команду в мерії.

У першому турі Aндpій Caдoвий oтpимaв 90 812 гoлocів вибopців (39,96%), йoгo ocнoвнoгo кoнкypeнтa Oлeгa Cинюткy підтpимaли 70 504 вибopці (31,03%). Дpyгий тyp вибopiв гoлoви Львiвcькoї OTГ вiдбyдeтьcя в нeдiлю, 22 лиcтoпaдa 2020 poкy.

Share.