В Італії фіксують спад епідемії коронавірусу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

В Італії раніше вже сподівались на спад епідемії COVID-19 та прогнозували, що він настане наприкінці березня. Проте, ці очікування не справдилися, зараз ж статистика показує обнадійливі дані.

Як інформує агенство ANSA, в Італії констатували зниження темпів зростання кількості хворих на коронавірус упродовж останньої доби.

“Зафіксовано суттєвий спад кількості нових хворих на коронавірус. Загалом в Італії наразі лікуються 94 067 пацієнтів, приріст порівняно з вчорашнім днем склав 880 осіб, що менше половини приросту зафіксованого 6 квітня, коли нових хворих було 1 941”, – йдеться у повідомленні.

Загальна кількість випадків коронавірусу в Італії наразі складає 135 586. Померли 17 127 осіб.

Раніше посол України в Італії Євген Перелигін в інтерв’ю Укрінформ сказав, що зменшення кількості хворих і спад захворювання припаде на 8 – 10 квітня.

За його словами, вже тиждень кількість щоденних інфікувань потроху зменшується. Утім, на жаль, цифра померлих залишається великою. При цьому ситуація дуже відрізняється від регіону до регіону.

“Сподіваємося і чекаємо, що найближчими днями все ж таки станеться переломний момент”, – додав Перелигін.

Найбільше COVID-19 вразив Ломбардію, Емілію, Романію, Венето, П’ємонт та регіон Марке – туди на допомогу направили групу українських лікарів.

Share.