Уродженець Золочева зібрав на підтримку України підписи нобелівських лауреатів

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

159 нобелівських лауреатів висловили свою підтримку українському народу та вільній незалежній державі Україна перед лицем російської агресії. Відповідний лист лауреати опублікували у вівторок, 1 березня, передає zaxid.net.

Лист доступний також російською й англійською мовами, а його ініціатором став Роалд Гоффман, уродженець Золочева Львівської області, який отримав Нобелівську премію в 1981 році.

«Подібно до того, як нацистська Німеччина напала на Польщу у 1939 році (використовуючи подібні трюки та фальшиві провокації) та на Радянський Союз у 1941, уряд Російської Федерації під проводом президента Путіна розпочав необґрунтовану військову агресію – ніщо інше як війну – проти сусідньої держави, України», – сказано в листі.

«Усі разом ми засуджуємо ці військові дії та заперечення президентом Путіним

самої легітимності існування України. Завжди є мирний шлях розв’язання суперечок. Російське вторгнення грубо порушує Статут ООН, який каже, що «Всі члени мають утримуватися у своїх міжнародних стосунках від загроз чи застосування сили проти територіальної цілісності чи політичної незалежності будь-якої держави», – зауважили автори листа.

Як стало відомо ZAXID.NET, звернення нобелівських лауреатів ініціював 85-річний Роалд Гоффман, який отримав Нобелівську премію з хімії в 1981 році. Його підписали 159 нобелівських лауреатів, повний перелік підписантів – тут.

Share.