Понеділок, 22 Липня

Уряди Литви і Німеччини та Червоний Хрест допоможуть розбудувати у Львові центр UNBROKEN

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні в межах Ukraine Recovery Conference 2024 у Берліні підписали меморандум, відповідно до якого Литовський уряд виділить 5,6 млн євро, Червоний хрест – 2,5 млн євро, а уряд Німеччини надасть дороговартісне обладнання для реабілітації. Йдеться про реабілітаційний центр UNBROKEN у Брюховичах.

«Завершуємо Берлінську конференцію з відновлення України добрими новинами. Тепер можемо сказати офіційно – фандрейзингова кампанія на реконструкцію центру реабілітації в Брюховичах з добудовою двох нових будівель завершена.

Сьогодні в рамках форуму підписали чотиристоронній меморандум між Товариством Червоного Хреста, проєктною агенцією Уряду Литви, Першим Медичним обʼєднанням та міською радою Львова.

Литовський уряд виділить 5,6 мільйонів євро, Червоний хрест – 2,5 мільйонів євро. А також Уряд Німеччини надасть дороговартісне обладнання для реабілітації, в рамках нашої попередньої співпраці.

Сьогодні ми потребуємо більше можливостей та місць для якісної реабілітації наших військових. Тому ця підтримка – це великий внесок у майбутнє наших ветеранів та всіх українців, які постраждали від російської агресії.

Підсумовуючи, хочу сказати, що Берлінська конференція для нас видалась дуже вдалою. Це спільна праця багатьох людей з багатьох країн світу, але результати вражаючі. Дякую всім за підтримку та організацію платформи для налагодження співпраці. Такі вчинки дуже чітко показують, хто залишається на світлій стороні», – повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Зауважимо, проєкт передбачає реконструкцію існуючого центру у Брюховичах з добудовою двох нових будівель. Площа нового центру складатиме понад 9 000 кв. м, і тут буде 106 ліжкомісць для реабілітації, сучасний басейн, а благоустрій території складатиметься з різних зон для реабілітації.

Нагадаємо, в Берліні триває Ukraine Recovery Conference 2024. Цьогорічна кнференція – це продовження серії щорічних високопрофільних політичних заходів, присвячених відновленню та довгостроковій реконструкції України з початку повномасштабної війни росії проти України. На одній із панельних дискусій українські молодіжні організації представили найкращі практики залучення молоді та громадських організацій до міського планування сучасних міст України на прикладі Львова.