Понеділок, 4 Грудня

Уряд підтримав створення Львівської ОТГ, до якої увійшло близько 20 сусідніх населених пунктів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 27 травня, уряд прийняв рішення про створення Львівської ОТГ, до якої увійшло близько 20 сусідніх населених пунктів.

«Львівська ОТГ створена! Дякую всім, хто вник у проблему, детально розібрався з аргументами сторін та ухвалив таке рішення. Всім, хто, користуючись нагодою, пробував відірвати щось від Львова, також дякую. Ви нас мобілізували і показали всім свої справжні наміри. Бо пафосно говорити про „Великий Львів“ на телеканалах і робити його насправді – це, виявляється, цілком різні речі», — повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Відтак, за словами заступника міського голови з містобудування, до Львівської ОТГ увійдуть близько 20 сусідніх населених пунктів.

Відповідно до розпорядження уряду, до складу Львівської ОТГ увійдуть: Львівська, Винниківська, Дублянська міські ради, Брюховицька, Рудненська селищні ради, а також Грибовецька (Великі Грибовичі, Збиранка, Малі Грибовичі), Грядівська (Гряда, Воля-Гомулецька), Зашківська (Зашків, Завадів, Зарудці), Лисиничівська (Лисиничі, Підбірці), Малехівська та Рясне-Руська (Ресне Руське, Підрясне) сільські ради.

Відповідно до перспективного плану, загалом на Львівщині буде 73 ОТГ

«Справді історичне рішення! Великому Львову бути. Львівську ОТГ створено. Уряд проголосував за об’єднання Львова із майже 20 сусідніми населеними пунктами. Дякую всім, хто був за, і тим, хто був проти. Це все стимулювало. Тепер до праці. В єдності – сила!», — додав посадовець.

Нагадаємо, кількома днями раніше мешканці Брюховичів і Винників пікетували офіс Зеленського через створення Львівської ОТГ

“Сьогодні, разом з представниками громади м. Винники та представників громад Брюховицької селищної, Бірківської, Домажирської, Рясне-Руської та Ясниської сільських рад ми зібралися під Офісом Президента України у Києві. Для того, щоб особисто повідомити і передати своє бачення щодо складу Брюховицької та Винниківської об‘єднаної територіальних громад. Близько 200 людей були присутніми сьогодні у Києві” – написав Володимир Доманський.