Понеділок, 11 Грудня

«Укрзалізниця» запустила новий швидкісний «Прикарпатський експрес» через Львів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Від сьогодні, 29 травня, Укрзалізниця запустила «Прикарпатський експрес», що курсуватиме трьома туристичними регіонами Західної України. Поїзд курсуватиме сполученням Івано-Франківськ – Ківерці, через Львів та Луцьк, повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Потяг №807/808 з Івано-Франківська з 29 травня курсуватиме щоденно, крім середи, і проходитиме через Калуш, Долину, Моршин, Стрий, Львів, Підзамче, Радехів, Стоянів, Горохів та Луцьк. До речі, зі Львова він відправлятиметься о 19:11.

Вартість проїзду у напрямках зі Львова:

  • Львів – Стрий від 90 грн в одну сторону (тривалість 1 година)
  • Львів – Моршин від 90 грн в одну сторону (тривалість 1 год 30 хв)
  • Львів – Луцьк від 110 грн (тривалість 4 год 20 хв)
  • Львів – Івано-Франківська від 110 грн (тривалість 3 год 40 хв)
  • Львів – Калуш від 110 грн (тривалість 2 год 50 хв)

У зворотному напрямку з Ківерців експрес вирушатиме з 31 травня щоденно, крім середи та четверга. Щочетверга він курсуватиме маршрутом Львів – Івано-Франківськ через Стрий, Моршин, Долина та Калуш. А з 2 червня кожної середи потяг №807/808 курсуватиме між Ківерцями та Львовом. До нашого міста поїзд прибуватиме о 09:51 год.

Обслуговує маршрут український сучасний тривагонний дизель-поїзд виробництва Крюківського вагонобудівного заводу. Він обладнаний розетками, системою кондиціонування повітря та комфортний для пасажирів з інвалідністю.