Середа, 29 Листопада

Укрзалізниця співпрацюватиме з німецьким гігантом Deutsche Bahn

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Найбільший залізничний оператор Німеччини буде працювати над реформуванням управлінських механізмів підприємства.

Міністерство інфраструктури в середу, 22 січня, підписало Меморандум про взаєморозуміння з залізничним оператором Німеччини Deutsche Bahn. Про це Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Він висловив надію, що застосування досвіду найбільш успішної європейської залізничної компанії підвищить ефективність і якість залізничних перевезень в Україні.

“Після зустрічі з керівництвом Deutsche Bahn минулого тижня в Києві ми прийшли до розуміння формату співпраці, а саме – Україна повністю збереже за собою контроль над Укрзалізницею”, – написав Гончарук.

За його словами, німецькі фахівці працюватимуть над реформуванням управлінських механізмів підприємства.

“Тому відразу спростовую все чутки – ні про який продаж або оренду стратегічно важливого державного об’єкта, як Укрзалізниця, мова не йде”, – заявив Гончарук.

За словами Гончарука, німецька операційна ефективність і нульова терпимість до корупції стане базою для зміни ситуації в Укрзалізниці.

Зазначимо, що минулого тижня Прем’єр-міністр Олексій Гончарук оприлюднив інтригуючий знімок з іграшковим поїздом у руках. “Чекайте хороших новин незабаром”, – підписав тоді фото Гончарук.