Укравтодор створив онлайн-карту ремонту доріг та аварій

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Укравтодор створив онлайн-ресурс для відслідковування ремонтних робіт, стану проїзду та аварій. Про це повідомляють на сайті Центру траснпортних стратегій.

На карті буде видно місце перебування дорожньої техніки, яку для цього обладнають GPS-маячками, її пробіг та розхід палива, аварійно-небезпечні ділянки та пункти обігріву для вантажівок.

Приміром, зеленим кольором на карті позначені ремонти, які вже виконали, червоним – ті, які ще виконують, а блакитним – заплановані.

Також користувачі можуть подавати звернення про дорожню ситуацію і виявлені проблеми на дорогах. Поки що це можна зробити через спеціальну форму, зайшовши на мапу через сайт «Укравтодору».

Скріншот

Карту розробляли впродовж останніх півроку. За словами радниці керівника «Укравтодору» Яніки Мерило, спеціальний мобільний додаток для користування картою не розроблятимуть, натомість її інтегруватимуть у вже наявні – наприклад, державний онлайн-сервіс «Дія», а також навігаційний додаток Waze, сервіси таксі Uber і Bolt.

Залишити скаргу на стан дороги через Waze можна буде вже впродовж кількох тижнів. Цей додаток теж пропонуватиме водіям альтернативні маршрути у випадку ремонту доріг чи аварій, використовуючи дані «Укравтодору».

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР