Вівторок, 9 Серпня

Укравтодор назвав орієнтовну вартість проїзду першою платною трасою

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Проїзд першою в Україні приватною платною дорогою зі Львова до села Краківець на українсько-польському кордоні може коштувати 2-3 гривні за кілометр. Про це розповів керівник «Укравтодору» Славомір Новак в інтерв’ю УНІАН.

Йдеться про дорогу Львів-Краковець, будівництво якої обговорюється вже багато років. Її протяжність становитиме 84,4 кілометра.

«Мусимо брати за орієнтир європейські ціни. Але, все ж таки, в Україні буде трохи дешевше. Середня ціна будівництва автобану в Європі – 10 млн євро за кілометр. В Україні, думаю, вийде не більше 5-6 мільйонів євро за кілометр. Тому ціна проїзду не буде більше 7-10 євроцентів за кілометр (2-3 гривні)», – сказав Новак.

Нагадаємо, будівництво першої платної дороги зі Львова до кордону розпочнеться 2020 року у межах проекту GO Highway.

Згідно з планами, нова дорога Львів — Краківець матиме довжину 84,4 км, при цьому протяжність траси Львів — Краковець, яка існує зараз, становить 109,3 км.

Орієнтовний термін будівництва цієї дороги – 4-5 років, фінансування для будівництва буде на 100% залучати приватний інвестор, термін концесії – до 49 років. Концесіонер відповідатиме за будівництво, утримання, ремонт дороги. Дорога матиме чотири смуги. Орієнтовна швидкість руху – 120 км/год.

Share.