Вівторок, 16 Квітня

Українець здобув друге золото на Паралімпійських іграх

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Максим Яровий на XII Паралімпійських іграх у Пхьончхані здобув для Української збірної другу золоту нагороду, повідомляє NV.ua з посиланням на Національний паралімпійський комітет України.

Яровий посів перше місце серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату в лижних перегонах сидячи на дистанції 15 кілометрів. Другим фінішував американський спортсмен, а третє місце у корейця.

Раніше Яровий виграв дві срібні та одну бронзову медалі  на Паралімпіаді в Сочі в 2014 р.

Ще один український спортсмен Тарас Рудь у цих перегонах посів сьоме місце.

Таким чином паралімпійська збірна України виборола дві золоті, одну срібну та три бронзові медалі.

Наразі Україна посідає 5 місце, розділяючи його з Канадою

Віталій Лук’яненко приніс Україні перше золото, вигравши в гонках на 7,5 км серед чоловіків з проблемами зору.

Паралімпіада-2018 стартувала у Південній Кореї 9 березня, Ігри триватимуть 9 днів. За медалі боротимуться спортсмени з 49 країн.

Україну представляють 20 паралімпійців у 3 видах спорту: біатлон, лижні гонки і сноуборд.

Особливе золото Максима Ярового

Ця перемога Максима Ярового для мене особливо значима. Він має найбільше ураження, пов'язане з інвалідністю і на найважчій в лижному спорті дистанції та на найважчій лижній трасі світу (це оцінка експертів) виборов нашу перемогу і свою першу у житті паралімпійську золоту медаль.Дай боже, не останнє!..